Педагогічна рада
«Атестаційний процес як цілісна система оцінювання
професійної компетентності учителя»
Січневого новорічного ранку педагоги Ліцею №10 зібрались на засідання педагогічної студії. Питання для обговорення вибрали дуже актуальне і стосується воно кожного педагога. Вчителі розуміють, що сучасній школі необхідні педагоги-професіонали, здатні працювати в умовах швидкого зростання обсягів інформації, готові опановувати й упроваджувати інноваційні освітні технології, сприяти розвитку компетентностей сучасних здобувачів освіти. Важливу роль у вирішенні цієї проблеми відіграє саме атестація.
З основного питання «Атестація педагогічних працівників: виклики сьогодення» виступила Карпова Н.В., заступник директора з НМР.
Педагоги, які атестуються у 2022 році, зайняли почесне місце під новорічною ялинкою. Для них заступник директора запропонувала кілька цікавих вправ: «Самопрезентація «Ініціали», вправа «Відгадай закодовані слова» та «Конверт запитань». Вчителі були активними, креативними, налаштовані на творчу співпрацю та обмін досвідом.
Роки на п’ятирічки поділили,
І кожен рік несе вагомий зміст.
До атестації знання зміцнили,
Щоб професійний рівень завжди ріс.
За роком рік зростаєм професійно:
Самоосвіта, практика і стаж.
Кваліфікацію підвищуєм постійно,
Наш досвід – це безцінний наш багаж!
Другим етапом педагогічної ради були виступи педагогів, які атестуються. Із самоаналізом власної діяльності в міжатестаційний період, з творчим звітом «Формування критичного мислення на уроках історії та правознавства» виступила Вольнюк І.А., учитель історії та правознавства.
На Форум ідей «Оновлення підходів до діяльності учнівського самоврядування» запросила колег Лещова Олена Володимирівна, педагог-організатор.
Наступним презентував свій досвід роботи учитель музичного мистецтва Слюсарев С.В., який ознайомив колег з інноваційними формами роботи на уроках мистецтва, методами активізації учнів у різноманітній музичній діяльності.
Зайцева О.А., учитель англійської мови, презентувала роботу над проблемною темою та запропонувала цікаві інтерактивні вправи.
Маніта Т.В., учитель інформатики, представила професійний портрет з досвіду роботи над проблемною темою «Розвиток ключової компетентності «Уміння вчитися» шляхом використання інтелект – карт як одного із візуальних засобів інтерактивного навчання». Запропонувала педагогам створити власні інтелект – карти із ключових слів педагогічної ради. Вчителі працювали у групах, а потім презентували свої наробки. При цьому памятаючи, що будь – які напрацьовані ідеї та технології є лише заготовками. Їх треба обробляти, весь час «шліфувати», щоб вони приносили задоволення і вчителям, і дітям.
Ось так по-діловому, креативно, творчо розпочали педагоги ліцею новий 2022 рік.
Commenti